Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Росія виробила рекордні 5 млн. т бурякового цукру

Станом на 30 січня 2012 р., Російська Федерація зробила рекордні 5,0 млн. т бурякового цукру, обігнавши за цим показником такі країни, як Франція і США, які справили не більше 4,95 і 4,6 млн. т, відповідно .

Такий обсяг бурякового цукру дозволить Росії не тільки вийти на рівень повного самозабезпечення по цукру, але й істотно збільшити обсяг експорту. Так, за даними Союзроссахара, за 2011 р. з території Російської Федерації було експортовано понад 240 тис. т цукру в 15 країн світу. Незважаючи на відкриття нових напрямків експорту в минулому році, основними ринками збуту для Росії залишаються країни СНД.

Збільшення обсягу виробництва цукрових буряків дозволило російському цукробурякового підкомплексу збільшити виробництво побічної продукції (бурякового жому та меляси). За виробничий сезон 2011/12 рр.. очікується виробити близько 700 тис. т сушеного жому (у сезоні 2010/11 рр.. - близько 400 тис. т) і 1 650 тис. т меляси (у сезоні 2010/11 - близько 1 млн. т), а обсяг експорту вже склав 400 тис. т і 290 тис. т відповідно.

Довідка: Російська Федерація вперше за всю її історію досягла таких рекордних показників, раніше на всьому радянському просторі таку кількість виробляла тільки України. У поточному році з збільшенням виробництва бурякового цукру істотно знизиться попит на імпортний цукор-сирець.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини