Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Глава Російського зернового союзу не виключає повторення посухи в європейській частині Росії

Глава Російського зернового союзу А. Злочевський не виключає повторення посухи в європейській частині Росії навесні і влітку 2012 р. Про це він повідомив 31 січня ц.р. на Міжнародній конференції сільгоспвиробників і постачальників засобів виробництва і послуг для аграрного сектора, пише ІА "РБК".

"Морози в європейській частині Росії не викликають побоювань, снігового покриву досить. Побоювання викликає підвищене для цієї пори року атмосферний тиск", - сказав він, додавши, що відповідно до спостережень кліматологів, історично так склалося, що підвищений тиск є фактором майбутньої засухи.

Відповідаючи на питання про потенційного обсягу врожаю в 2012-2013 сільськогосподарському році, А. Злочевський зазначив, що цей показник очікується на вище, ніж роком раніше. "Ми очікуємо, що з урахуванням посіяних озимих і планів на яровий посів, ми можемо отримати близько 100 млн. т, якщо не спрацює ризик посухи", - додав він.

Глава РЗС повідомив, що втрати по озимому зерну очікуються на рівні 1 млн. га. Як повідомлялося раніше, площа озимого сівби в 2011 р. склала 16,1 млн. га.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини