Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

РФ поки не розглядає введення мита на експорт зерна з 1 квітня 2012

Росія поки не розглядає можливість введення експортного мита на зерно з 1 квітня 2012 р. Про це повідомили 31 січня ц.р. в Мінекономрозвитку РФ, пише ІА "РИА-Новости".

"На сьогоднішній день введення мита на експорт зерна з 1 квітня 2012 р. не розглядається", - сказав представник міністерства. Раніше глава Зернового союзу А. Злочевський заявляв про можливість введення експортних мит на зерно з 1 квітня ц.р.

У МЕР РФ повідомили, що питання про регулювання експорту зерна за допомогою мита дійсно обговорювалося в листопаді минулого року на нараді у першого віце-прем'єра РФ В. Зубкова, за результатами наради було вирішено проводити моніторинг ситуації на ринку зерна, у тому числі обсягів його експорту з РФ, а також світових і внутрішніх цін.

За попередньою оцінкою міністерства, експортний потенціал Росії на 2011/12 МР становить близько 25 млн. т зерна, до теперішнього часу поставлене на зовнішній ринок близько 19 млн. т. Міністерство, за словами його представника, двічі на місяць інформує уряд про результати моніторингу.

"Питання про регулювання експорту зерна може бути додатково розглянуто зацікавленими органами виконавчої влади як тимчасовий захід з урахуванням ситуації на внутрішньому ринку, рівня внутрішніх та світових цін, а також уточнених даних про експортний потенціал Росії в поточному с / х році", - відзначають в міністерстві.

При цьому, на думку МЕР РФ, слід враховувати можливі негативні наслідки цього заходу в частині втрати традиційних ринків збуту російського зерна в рамках існуючої жорсткої конкуренції на світовому ринку.

Заступник міністра сільського господарства РФ І. Шестаков раніше повідомив, що жодного рішення про введення мит поки не прийнято, хоча це питання обговорюється. При цьому І. припічку підкреслив, що в будь-якому випадку рішення щодо мит не стане несподіванкою для ринку, тобто буде озвучено заздалегідь.

До квітня експорт зерна навряд чи досягне 25 млн. т, зазначив І. Шестаков, додавши, що його прогноз з експорту - 23-24 млн. т до 1 квітня 2012

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини