Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Мексика: в 2012 р. виробництво кукурудзи збільшиться до 21,8 млн. т

За словами міністра сільського господарства Мексики Франциска Майорги (Francisco Mayorga), в 2011 р. виробництво кукурудзи в країні склало 19,2 млн. т. Урожай був невеликим внаслідок посухи.

Очікується, що в 2012 р. виробництво зросте до 21,8 млн. т через його нарощування в південних і південно-східних регіонах. Імпорт білозерні кукурудзи зменшиться проти 2011 р. на 22,7% до 1,082 млн. т.

Мексика є одним з найбільших імпортерів кукурудзи в світі.

Згідно з прогнозом Мінсільгоспу США, в 2011/12 МР поставки до Мексики зростуть у порівнянні з попереднім сезоном на 22,5% до 9,8 млн. т. У результаті, країна стане другим за величиною імпортером у світі після Японії.

Як повідомляла компанія "Проагро", експерти Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) прогнозують, що в 2011/12 МР Мексика збільшить імпорт кукурудзи в порівнянні з попереднім маркетинговим роком на 6% до 15,4 млн. т. Це пов'язано з очікуваним зменшенням виробництва річної кукурудзи на 9% до 20 млн. т через морози в осінньо-зимовий період і посухи та заморозків у вересні 2011 р.

На поточний момент в країні проводиться посів осінньо-зимової кукурудзи, яка представляє близько 30% всього виробництва кукурудзи в країні.

Очікується, що посіви осінньо-зимової кукурудзи зменшаться на 14% внаслідок незначних опадів. В результаті, її виробництво складе лише 4,9 млн. т, що на 25% менше середнього показника за 5 сезонів.

У період з 19 по 26 січня 2012 р. на американській біржі СВОТ березневий ф'ючерс на кукурудзу подорожчав на $ 8,02 / т до $ 246,59 / т EXW. Факторами підтримки були її дефіцит і побоювання з приводу втрат врожаю в Південній Америці. Тиск справляло досить висока пропозиція з боку американських аграріїв.

У зв'язку з несприятливими погодними умовами, Мінсільгосп Аргентини різко знизив прогноз урожаю кукурудзи для країни в 2011/12 МР - на 23,7% до 23 млн. т. Посіви сильно постраждали в грудні від нестачі опадів.

У дуже хорошому стані знаходиться лише 1% посівів кукурудзи, в хорошому стані - 32%, в поганому - 25%. Стан 42% посівів оцінюється як середнє.

Аргентина є другим за величиною експортером кукурудзи в світі після США і третім за величиною експортером соєвих бобів.

Аналітики Morgan Stanley припускають, що світові ціни на кукурудзу будуть рости. Очікується, що підтримку ринку надасть її дефіцит. Крім того, у зв'язку з великим поголів'ям худоби фуражний попит в США буде більшим, ніж прогнозує Мінсільгосп країни.

Підвищуючий фактором також є дані про втрати врожаю в Аргентині і на півдні Бразилії в зв'язку з посухою, що веде до підвищення попиту на американське зерно.

Підвищувальний вплив має інформація про активні продажі в останні тижні американської кукурудзи в Мексику, Японію і Південну Корею. У той же час, попит з боку Китаю зменшився у зв'язку зі збиранням врожаю в країні і святами.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини