Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Мінсільгосп РФ пропонує виділяти для АПК по 96 млрд. на рік

Вступ Росії до СОТ і пов'язане з ним зниження імпортних мит зробить російський агросектор непривабливим для іноземних інвестицій, а його продукцію - неконкурентоспроможною. Про це йдеться в доповіді Мінсільгоспу уряду РФ.

Щоб підтримати вітчизняного виробника, відомство пропонує щорічно виділяти субсидії в розмірі 96 млрд. руб., Встановити нульову ставку податку на прибуток до 2020 р. і пільговий ПДВ на ввезення племінної худоби.

Побоювання міністерства обгрунтовані. Так як після зниження мит на свинину з 15 до 0% усередині квот і з 75 до 65% понад квот ціни на м'ясо істотно знизяться. Таким чином, підприємства, що працюють з мінімальною рентабельністю, стануть збитковими. Термін окупності інвестпроектів виросте - з 8 до 12 років. У підсумку частка імпортної свинини на ринку може знову, як і раніше, наблизитися до 35-45%. У зв'язку з цим пропонується виділяти російським свинарям 20 млрд. руб. на рік.

З доповіді Мінсільгоспу видно, що важкі часи чекають і виробників яловичини. І щоб їх пережити з найменшими втратами, необхідно на цей сектор витрачати по 17 млрд. руб. на рік.

Для збереження інвестиційної привабливості птахівництва галузі, за розрахунками Мінсільгоспу, потрібно близько 20 млрд. руб. щорічно.

Міністерство також пропонує субсидувати виробництво бурякового цукру і посіви цукрових буряків і виділяти на них 25 млрд. руб. щорічно.

http://www.proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини