Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Російська пшениця розоряє фермерів США

Минуло не так багато років з тих пір, як СРСР закуповував у величезних обсягах в Канаді та США пшеницю. Тим самим ми підтримували на плаву величезну кількість заокеанських фермерів. І ось ситуація змінилася.


Останнім часом з США надходить інформація, що через активне експорту російської пшениці у американських фермерів виникли серйозні проблеми. Така ситуація склалася через зняття в минулому році всіх обмежень на експорт російського зерна. Це негайно викликало зниження цін на пшеницю на світових ринках. Американські виробники потрапили в скрутне становище - кажуть, що багато з них можуть збанкрутіти.

Втім, за океаном намагаються не сумувати. Там сподіваються, що як тільки обсяг поставок зерна з Росії досягне вражаючої цифри - 23-24 млн. т, то російські чиновники обмежать експорт. У всякому разі, такі розмови в минулому році велися у владних столичних кабінетах. До того ж нещодавно американський аташе з питань сільського господарства в Москві заявив, що, на його думку, незабаром російський експорт піде на спад. Нібито в трьох найбільших сільськогосподарських регіонах півдня Росії призначене на експорт зерно вже в основному закінчилося. Однак, як відзначають аналітики США, одних цих розмов недостатньо, щоб падіння цін на зерно змінилося зростанням.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини