Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Збирання зернових в Білорусі завершитися 20-22 серпня 2011

Масове збирання зернових в Білорусі повинна завершитися 20-22 серпня 2011 р. Про це 27 липня 2011 повідомив міністр сільського господарства і продовольства Білорусі М. Русявий, передає ІА "News.21".

"Масову прибирання ми повинні завершити до 20-22 серпня у всіх регіонах", - підкреслив міністр. При цьому він зазначив, що в нинішньому році області приступили до збиральної кампанії практично одночасно - і північ, і південь. Стан посівів у регіонах також приблизно однакове. М. Русявий підкреслив, що валовий збір зерна в цілому по країні очікується на рівні понад 9 млн. т разом з кукурудзою.

Так, на 27.07.11 р. прибрано 24% площ зернових. Середня врожайність складає 32,5 ц / га, що на півтора центнера більше, ніж торік. "Радує те, що з кожним днем ​​врожайність збільшується", - сказав міністр.

За словами М. русявого, до прийому зерна підготовлено зерносушильне господарство, потужність якого - 700 тис. т. До збиральної кампанії активно підключилися і комбінати хлібопродуктів, вони працюють цілодобово. Для вивезення зерна з полів Мінтранс надав понад 600 машин. Вирішено питання з транспортування зернових і залізничним транспортом. Господарства забезпечені необхідним обсягом палива, питання в цій галузі також вирішуються.

Керівник Мінсільгосппроду РБ нагадав, що в нинішньому році аграріям доведеться поставити за держзамовленням зерна в обсязі 1,1 млн. т. Такі поставки почалися організовано. "Вже більше 100 тис. т надійшло на хлібоприймальні пункти", - поінформував М. Русявий. При цьому він підкреслив, що якість зерна високе. Аграрії планують заготовити приблизно 600 тис. т пшениці при плані 550 тис. т. "Це дозволить в цілому забезпечити себе в хлібопеченні", - резюмував міністр.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини