Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини світу
  • ::
  • Світова молочна галузь продовжує залишатися одним з найбільш розвиваються секторів сільського господарства по всьому світу
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Світова молочна галузь продовжує залишатися одним з найбільш розвиваються секторів сільського господарства по всьому світу

Світова молочна галузь продовжує залишатися одним з найбільш динамічно розвиваються секторів сільського господарства по всьому світу. На розвиток глобальної молочної промисловості вплинув глобальний економічний спад, зміна погодних умов в країнах-експортерах, а також зростання цін на різні корми та інші виробничі витрати.

Глобальна рецесія зробила негативний вплив на рівень доступності молочної продукції, а також на рівень попиту на молочні продукти, привівши до зміни споживчої поведінки на багатьох ринках по всьому світу. Проте, попит почав відновлюватися в другій половині минулого року, а обсяги виробництва продовжують рости з початку 2010 р. Північна Америка та Європейський Союз є найбільш "зрілими" ринками молочних продуктів, а Азіатсько-Тихоокеанський регіон і Латинська Америка продовжують залишатися найбільш швидко зростаючими ринками молочних продуктів. Європа є світовим лідером серед виробників перероблених молочних продуктів, таких як йогурт, сир, масло і молочні жири.

Світова молочна промисловість стала вкрай волатильною в останні кілька років, оскільки ціни на молочну продукцію коливаються постійно. Така ж ситуація, як очікується, збережеться і в найближчі кілька років, що може, на думку деяких експертів, створити певні проблеми для розвитку світової промисловості. Однією з ключових причин такої волатильності стало зменшення щорічних обсягів молока, що звертаються в торгівлі між країнами. Таким чином, будь невелика зміна попиту і пропозиції буде підбурювати коливання світових цін на сировину для виробництва молочних продуктів.

Висока конкуренція і висока фрагментація ринку призводить до підвищення консолідації в молочній промисловості. Великі молокозаводи тиснуть більш дрібні підприємства, які стикаються з низкою проблем у виробництві. Більш того, багато компаній все частіше об'єднуються для злиттів і укладення партнерських відносин, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку. Основними причинами злиттів і поглинань в секторі виробництва молочних продуктів включають прагнення підвищити ефективність виробництва, збільшити прибутки, а також знизити рівень витрат. Тенденція до консолідації найбільш виражена в Європі. Молочна промисловість, будучи сильно фрагментованою, складається з великих багатонаціональних корпорацій, а також невеликих, але значущих гравців. Зі збільшенням концентрації промисловості, спостерігається розвиток тенденції до збільшення вартості брендів, часток ринкового ринку, і міжнародну присутність. В умовах високої конкуренції, компанії повинні вести себе на ринку досить активно.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини