https://hortusukr.com/
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини світу
  • ::
  • Аргентина: для відновлення потенціалу виробництва сої пройшли дощі недостатньо - Зернова біржа Розаріо
Курсы НБУ на сегодня
Аргентина: для відновлення потенціалу виробництва сої пройшли дощі недостатньо - Зернова біржа Розаріо

За даними Зерновий біржі Розаріо, дощі, що пройшли в останні дні в Аргентині, були недостатні для істотного збільшення вмісту вологи в грунті і відновлення колишнього потенціалу врожаю сої. Перспективи виробництва все ще можуть покращитися, але в багатьох регіонах посівам було завдано непоправної шкоди.

Аналітики біржі прогнозую виробництво сої на рівні 45-49,5 млн. т. Це істотно менше рекордного показника 54,5 млн. т, досягнутого в 2009/10 МР.

Засуха також завдала значної шкоди посівам кукурудзи. Якщо раніше очікувалося, що її виробництво складе в 2011/12 МР близько 30 млн. т, то зараз прогноз біржі дорівнює лише 21,4 млн.т.

За прогнозом Зерновий біржі Буенос-Айреса, у найближчі місяці рівень опадів в Аргентині буде нижче середнього в зв'язку з погодними феноменом Ла-Нінья. Його прояви почнуть слабшати в березні-квітні, проте дефіцит опадів буде відчуватися до жовтня-листопада ц.р.

Як повідомляла компанія "Проагро", Мінсільгосп США знизив прогноз урожаю кукурудзи в Аргентині в 2011/12 МР на 16,2% до 21,8 млн. т. Прогнози аналітиків знаходяться в діапазоні 17-23 млн. т.

Прогноз експорту було знижено на 24,3% до 14 млн. т.

Аналітики Зерновий біржі Буенос-Айреса прогнозують, що у зв'язку з посухою врожай кукурудзи зменшиться до 22 млн. т проти 22,1 млн. т в 2010/11 МР.

Очікується, що виробництво сої в Аргентині скоротиться в порівнянні з попереднім маркетинговим роком на 6,1% до 46,2 млн. т.

Посушливі умови спостерігалися в країні з грудня 2011 р. На попередньому тижні в ряді регіонів випали рясні опади, внаслідок чого перспективи врожаю сільгоспкультур дещо поліпшилися.

У 2011/12 МГ негативний вплив на прибутки аргентинських експортерів нададуть, крім втрат врожаю внаслідок посухи, зменшення попиту з боку ЄС через боргової кризи і зниження попиту в Бразилії та Китаї.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини