Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Малайзія: в 2012 р. квота на безмитний експорт сирого пальмового масла складе 3,6 млн. т

Уряд Малайзії встановило на 2012 р. квоту на експорт сирого пальмового масла без справляння експортного мита в розмірі 3,6 млн. т. Відповідні експортні ліцензії вже отримали компанії Wilmar, IOI Corp. і Felda.

Очікується, що встановлення квоти може сприяти підвищенню темпів поставок з країни в лютому, що надасть підтримку ринку.

Експортоване рафінована пальмова олія митом не обкладається. Для сирого масла вона становить 23%. Ця політика спрямована на створення умов для внутрішньої переробки олії.

У 2011 р. квота на безмитний експорт сирої олії склала близько 3 млн. т.

Як повідомляла компанії "ПроАгро", в період з 26 січня по 2 лютого 2012 понижательная динаміка цін на пальмову олію переважала.

Вартість малазійське рафінованої пальмового масло з поставкою в лютому зменшилася на $ 5 / т до $ 1047,5 / т FOB, рафінованого пальмового олеїна - на $ 5 / т до $ 1067,5 / т FOB.

Ціна сирої пальмової олії знизилася на MYR60 / т до MYR3100 / т CPT.

У той же час, рафінований пальмовий стеарин подорожчав на $ 5 / т до $ 980 FOB.

Підтримку ринку надає подорожчання соєвого масла. Знижувальний вплив мала інформація про зменшення експорту пальмової олії з Малайзії.

За інформацією компанії-перевізника SGS (Malaysia) Bhd., В січні 2012 р. експорт пальмового масла з Малайзії скоротився в порівнянні з попереднім місяцем на 13% до 1,29 млн. т.

Суб'єкти ринку прогнозували, що обсяг поставок складе близько 1,32 млн. т.

Найбільшими покупцями малайзійської продукції були в січні Китай (придбав 19% зазначеного обсягу), ЄС (17,9%) і США (10,3%).

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини