Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Прогнози виробництва сої та кукурудзи для Аргентини і сої для Бразилії знижені - Informa Economics

Аналітики приватної компанії Informa Economics знизили прогноз виробництва кукурудзи в Аргентині в 2011/12 МР на 6,2% до 22,5 млн. т. Прогноз Мінсільгоспу США рівний 26 млн. т.

Прогноз урожаю сої для країни зменшений Informa на 8,8% до 46,5 млн. т. Прогноз Мінсільгоспу США становить 50,5 млн. т.

Аргентина є одним з найбільших в світі експортерів кукурудзи і продукції соєвого комплексу.

Прогноз виробництва сої для Бразилії зменшений Informa на 2,8% до 70 млн. т (прогноз Мінсільгоспу США - 74 млн. т). Прогноз урожаю кукурудзи для країни залишений без змін - 61 млн. т.

Як повідомляла компанія "Проагро", за даними Зерновий біржі Розаріо, дощі, що пройшли в останні дні в Аргентині, були недостатні для істотного збільшення вмісту вологи в грунті і відновлення колишнього потенціалу врожаю сої. Перспективи виробництва все ще можуть покращитися, але в багатьох регіонах посівам було завдано непоправної шкоди.

Аналітики біржі прогнозую виробництво сої на рівні 45-49,5 млн. т. Це істотно менше рекордного показника 54,5 млн. т, досягнутого в 2009/10 МР.

Засуха також завдала значної шкоди посівам кукурудзи. Якщо раніше очікувалося, що її виробництво складе в 2011/12 МР близько 30 млн. т, то зараз прогноз біржі дорівнює лише 21,4 млн.т.

За прогнозом Зерновий біржі Буенос-Айреса, у найближчі місяці рівень опадів в Аргентині буде нижче середнього в зв'язку з погодними феноменом Ла-Нінья. Його прояви почнуть слабшати в березні-квітні, проте дефіцит опадів буде відчуватися до жовтня-листопада ц.р.

C 13 січня 2012 в південній бразильської провінції Ріу-Гранді-ду-Сул йшли дощі, що призвело до поліпшення стану посівів сої та кукурудзи.

У провінції виробляється близько 14% всієї бразильської сої і 10% кукурудзи. Дефіцит опадів спостерігався в регіоні з листопада 2011 р., протягом 10 тижнів, що погіршило перспективи врожаю.

Фахівці державного агентства Emater прогнозують, що врожай кукурудзи буде в Ріу-Гранді-ду-Сул на 38% меншим, ніж очікувалося раніше, а виробництво соєвих бобів - на 15% меншим.

Втрати врожаю кукурудзи в зв'язку з посухою є непоправними, однак дощі запобігли подальші втрати. Перспективи врожаю сої в зв'язку з випаданням опадів поліпшилися.

Бразильська консалтингова компанія Agroconsult знизила прогноз виробництва сої в Бразилії в 2011/12 МР на 2% до 73,52 млн. т.

Прогноз врожаю річної кукурудзи зменшено на 9% до 36,52 млн. т. У той же час, це більше її виробництва в 2010/11 МР на 2%.

За інформацією аналітиків компанії, засуха в таких південних штатах як Ріу-Гранді-ду-Сул і Санта-Катаріна вже завдала непоправної шкоди посівам кукурудзи. Стан посівів сої ще може покращитися в разі сприятливих дощів.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини