Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Болгарія планує поставити в Йорданію 800 тис. т пшениці

Міністр сільського господарства Болгарії Мирослав Найдьонов повідомив про те, що країна планує поставити в Йорданію 800 тис. т пшениці. Він висловив надію на те, що в найближчому майбутньому буде підписано 5-річний контракт на поставку пшениці.

Йорданія також висловила зацікавленість в імпорті з Болгарії ячменю, кукурудзи і кормів.

Експерти FC Stone вважають, що угода дозволить Йорданії компенсувати зниження пропозиції німецького зерна, після того як посіви істотно постраждали в Німеччині у зв'язку несприятливими погодними умовами.

Як повідомляла компанії "ПроАгро", 21 липня 2011 Йорданія придбала 50 тис. т твердозерной пшениці. У тому числі була закуплена українська, болгарська, румунська, російська, американська, європейська, австралійська, канадська, аргентинська і бразильська продукція. Ціна покупки склала близько $ 293 / т C & F. Термін поставки - друга половина жовтня 2011

Мінсільгосп Болгарії прогнозує, що в 2011 р. виробництво пшениці складе 3,9 млн. т, що менше його обсягу в попередньому році на 2,5%.

Посіви скоротилися в порівнянні з попереднім роком на 7,2% до 1,04 млн. га.

Посіви ячменю зменшилися на 28,8% до 180,1 тис. га.

У 2010 р. урожай ячменю склав 830 тис. т.

За інформацією Мінсільгоспу Болгарії, в 2010 р. країна експортувала 1,59 млн. т пшениці, що на 45% більше поставок в попередньому році.

Із зазначеного обсягу 1,1 млн. т було поставлено в інші країни ЄС, 487,7 тис. т - за межі Євросоюзу, у тому числі в Єгипет, Сирію і В'єтнам.

Збільшенню поставок сприяло ведення заборони на експорт до Росії.

У Болгарії споживається близько 900 тис. т пшениці на рік. При цьому 550 тис. т використовується в харчових цілях, інший обсяг - в кормових цілях.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини