Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Заборона на ввезення до Росії сирів ряду українських виробників вводиться 7 лютого 2012 - Г. Онищенко

Росспоживнагляд з 7 лютого 2012 вводить заборону на ввезення до Росії сирів деяких українських виробників, які посіли неконструктивну позицію у вирішенні проблеми якості даної продукції, заявив глава служби Г. Онищенко.


"Це (позиція - ред) дає нам підстави буквально з завтрашнього дня заборонити цілий ряд виробників, за якими найбільше число негативних знахідок у тих групах так званої сирної продукції, яку ми виявляємо", - заявив Г. Онищенко пізно ввечері 6 лютого 2012

За його словами, для сирної продукції цих виробників з вівторка буде "закриття на кордоні". Глава Росспоживнагляд зазначив, що чим більше відомство досліджує зразки сирів українського виробництва, що надійшли на російський ринок, тим більше виявляє "негативних знахідок". Так, в ході перевірок, проведених в 62 суб'єктах РФ, було відібрано 178 зразків цієї продукції, з них 38 не відповідали встановленим нормативам "по жиро-кислотному складу жирової частини продукту", повідомив він. "Ситуація, за нашою оцінкою, посилюється тим, що ми не бачимо імпульсів до того, щоб конструктивно вирішувати проблему, що склалася, а тільки несистемні і безграмотні коментарі в публічному полі, які дають нібито виробники сиру, виправдовуючи і без того непристойну ситуацію, яка складається в цьому сегменті ", - заявив Г. Онищенко.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини