https://hortusukr.com/
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Індія: уряд дозволив додатково експортувати 1 млн. т цукру

Міжміністерський комітет Індії дозволив експортувати в 2011/12 МР (жовтень-вересень) додаткові 1 млн. т цукру. Раніше була санкціонована поставка аналогічного обсягу продукції.

Збільшення експорту з країни, що є другим за величиною виробником в світі, може чинити тиск на світові ціни.

Як повідомляла компанія "Проагро", експерти з Deutsche Bank AG представили прогноз зниження вартості цукру-сирцю протягом 2012 року.

За прогнозами фахівців Deutsche Bank AG., Середня вартість цукру-сирцю в першому кварталі поточного року складе 24 цента за фунт на торговій біржі в Нью-Йорку. У другому кварталі складеться тенденція зниження цін на цукор-сирець до позначки в 22 цента за фунт, яка триватиме до третього кварталу.

В кінці року варто очікувати подальше скорочення цін до 21 цента за фунт.

За оцінками фахівців з Goldman Sachs, вартість цукру-сирцю в першому кварталі поточного року складе 22 цента за фунт. Вартість цукру на цьому рівні збережеться до кінця року.

Rabobank прогнозує вартість цукру-сирцю на рівні 23,5 цента в першому кварталі року. У наступному кварталі ціна впаде до 23 центів за фунт. У третьому і четвертому кварталі вартість цукру збережеться на рівні 22 цента за фунт. Прогнози засновані на тому, що кінцеві запаси цукру в світі досягнуть рекордного показника з 2008/09 року.

Standard Chartered говорить про 28 центах за фунт цукру в першому квартал поточного року. Такі ціни збережуться протягом усього 2012 року. Несприятливі погодні умови на території Бразилії, які негативно позначаться на виробництві цукрового очерету, наклали песимістичний відбиток на прогнози від Standard Chartered.

Експерти з Morgan Stanley прогнозують середню вартість цукру-сирцю на рівні 22 цента за фунт в 2011/12 маркетинговому році. Прогнозовані ціни цукру в 2012/13 МР становлять 19 центів за фунт.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини