Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

ЄС-27: в 2011/12 МР близько 38% попиту на рослинні олії буде задоволено за рахунок імпорту

Європейські аналітики відзначають, що в останні роки в ЄС спостерігається збільшення дефіциту рослинних масел, що пов'язано з обмеженістю їх внутрішнього виробництва на тлі збільшення попиту.


За останні 16 років споживання 17 основних рослинних масел і жирів збільшилася на 11,8 млн. т, в той час як їх виробництво - усього на 5,4 млн. т. Основним фактором підвищення попиту є розвиток біодизельної галузі, що призвело до нарощування імпорту олійних і масел.

Очікується, що в 2011/12 МР споживання рослинних олій і жирів залишиться в Євросоюзі приблизно на рівні попереднього маркетингового року, склавши близько 30,4 млн. т. При цьому їх внутрішнє виробництво зменшиться, внаслідок чого дефіцит досягне 11,5 млн. т. В результаті, близько 38% попиту повинне буде задоволено за рахунок імпорту.

Як повідомляла компанія "Проагро", в жовтні-грудні 2011 р. виробництво ріпакової олії в ЄС скоротилося в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року приблизно на 0,2 млн. т. У 2011/12 МГ воно зменшиться на 0,1 млн. т .

У вересні-жовтні імпорт до Євросоюзу суттєво збільшився, що частково компенсувало скорочення внутрішнього виробництва.

Очікується, що в 2011/12 МР (жовтень-вересень) імпорт рапсового масла в ЄС збільшиться в порівнянні з попереднім маркетинговим роком на 4% до рекордних 530-540 тис. т. Малоймовірно, що поставки перевищать це показник, що пов'язано з великим попитом з боку інших імпортерів, особливо Китаю та США.

Ріпакова олія є в ЄС основною сировиною для виробництва біодизельного палива.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини