Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

У Воронезькій області використали небезпечний інсектицид

У Воронезькій області використали небезпечний інсектицид

Управлінням Россільгоспнагляду по Воронезької та Волгоградської областей за скаргою жителів села Росош Репьевского району Воронезької області проведена перевірка господарства, що займається вирощуванням рослинницької продукції. Виявлено порушення застосування пестицидів.


Встановлено, що працівники товариства з обмеженою відповідальністю «Авангард-АГРО-Вороніж» на полі, що примикає до населеного пункту, застосували пестицид «Брейк, МЕ» для знищення та захисту від шкідників посівів ячменю на земельній ділянці площею близько 30 га, повідомили кореспондентові ІА « Казах-Зерно »в прес-службі Управління.


Згідно СанПіН від 02.03.2010г. № 1.2.3584-10 «Гігієнічні вимоги до безпеки процесів випробувань, зберігання, перевезення, реалізації, застосування, знешкодження та утилізації пестицидів і агрохімікатів» санітарний розрив між оброблюваних полем і населеним пунктом повинен бути не менше 300 метрів, в даному випадку він склав 50 метрів. А також обробляється поле розташоване у водоохоронній зоні.

Важливо відзначити, що препарат «Брейк, МЕ» другого класу небезпеки для людини і бджіл не уявляє, дозволений до застосування на території Російської Федерації, але обробку даним препаратом необхідно проводити у вечірній час, з безвітряною погодою і швидкістю вітру, не перевищує три м / с.

При неналежному використанні даний пестицид може завдати шкоди здоров'ю людей та навколишньому середовищу, відзначили в Россільгоспнагляді.

Управління проводить адміністративне розслідування, встановлено порушник. Перевірки тривають.

Раніше наше агентство повідомляло, що в Управління Россільгоспнагляду по Костромській і Івановської областей в червні надійшли численні скарги жителів сіл Татаринова і Таранін Подільського муніципального району, де в результаті авіаобработок пестицидами посівів зернових, що належать ВАТ «Племзавод« Караваєво ». В результаті постраждали посадки овочевих і плодово-ягідних культур на кількох десятках присадибних ділянок.

 

http://www.newsland.ru/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини