Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Бразилія: прогноз врожаю сої знижений на 3% до 71 млн. т - Agroconsult

Аналітики консалтингової компанії Agroconsult знизили прогноз виробництва сої в Бразилії в 2011/12 МР на 3% до 71 млн. т. Це менше рекордного врожаю попереднього сезону на 6%.

Прогноз виробництва для штату Мату-Гросу був збільшений на 1% до 22,63 млн. т. Однак для Парани він знижений на 9% до 12,1 млн. т, що пояснюється більшими, ніж очікувалося, втратами в регіоні.

Як відомо, посіви сільгоспкультур в Південній Америці постраждали від посухи. Інформація про це надає підтримку ринку.

Як повідомляла компанія "Проагро", в період з 26 січня по 2 лютого 2012 р. на американській біржі СВОТ ціна березневого ф'ючерсу на сою зменшилася на $ 1,84 / т до $ 447,17 / т EXW. Тиск чинила інформація про низький попит на американську продукцію.

Підвищувальний факторами були подорожчання кукурудзи і пшениці, ослаблення долара, а також інформація про погіршення перспектив виробництва в Південній Америці.

Аналітики Зерновий біржі Буенос-Айреса прогнозують, що у зв'язку з посухою виробництво сої в Аргентині скоротиться в порівнянні з попереднім маркетинговим роком на 6,1% до 46,2 млн. т.

Посушливі умови спостерігалися в країні з грудня 2011 р. На попередньому тижні в ряді регіонів випали рясні опади, внаслідок чого перспективи врожаю сільгоспкультур покращилися.

У 2011/12 МГ негативний вплив на прибутки аргентинських експортерів нададуть, крім втрат врожаю внаслідок посухи, зменшення попиту з боку ЄС через боргової кризи і зниження попиту в Бразилії та Китаї.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини