Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Малайзия припинила експорт пальмового масла в Іран

За інформацією суб'єктів ринку, поставка пальмового масла з Малайзії до Ірану припинена, що пов'язано з припиненням його оплати внаслідок введення західними країнами санкцій проти Ірану.

За деякими даними, поставки припинилися ще в грудні 2011 р., після того як США заявили про використання санкцій, який були спрямовані на обмеження діяльності іранського центрального банку країни і фінансових установ.

Зазвичай Малайзия експортує до Ірану близько 28 тис. т пальмового масла на місяць.

5 лютого ц.р. президент США Барак Обама підписав указ про посилення санкцій, який передбачає заморожування всіх активів уряду і банків Ірану, які перебувають в США.

Як повідомляла компанія "Проагро", в період з 26 січня по 2 лютого 2012 понижательная динаміка цін на пальмову олію переважала.

Вартість малазійське рафінованої пальмового масло з поставкою в лютому зменшилася на $ 5 / т до $ 1047,5 / т FOB, рафінованого пальмового олеїна - на $ 5 / т до $ 1067,5 / т FOB.

Ціна сирої пальмової олії знизилася на MYR60 / т до MYR3100 / т CPT.

У той же час, рафінований пальмовий стеарин подорожчав на $ 5 / т до $ 980 FOB.

Підтримку ринку надає подорожчання соєвого масла. Знижувальний вплив мала інформація про зменшення експорту пальмової олії з Малайзії.

За інформацією компанії-перевізника SGS (Malaysia) Bhd., В січні 2012 р. експорт пальмового масла з Малайзії скоротився в порівнянні з попереднім місяцем на 13% до 1,29 млн. т.

Суб'єкти ринку прогнозували, що обсяг поставок складе близько 1,32 млн. т.

Найбільшими покупцями малайзійської продукції були в січні Китай (придбав 19% зазначеного обсягу), ЄС (17,9%) і США (10,3%).

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини