Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Росія ввела заборону на сири трьох українських виробників

Росія ввела заборону на сири трьох українських виробників

Глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко підписав документи про вилучення з продажу в Росії та зупинка ввезення в РФ сирної продукції трьох українських виробників. Про це Онищенко під вівторок повідомив "Інтерфакс-Україну".

"Підписані документи про обіг сирах виробництва України, які стосуються трьох видів виробів виробників ТОВ" Прометей "(Чернігівська область), АТ" Пирятинський сирзавод "(Полтавська область) і ТОВ" Гадячсир "(Полтавська область)", - уточнив він.

"Згідно зі ст. 9 і 16 закону" Про якість та безпеку продуктів ", а також постановою уряду від червня 2011 року, з метою недопущення на споживчий ринок РФ фальсифікованої продукції та забезпечення продовольчої безпеки Росії підписані документи про призупинення ввезення в Росію та обіг на території РФ сирів зазначених виробників ", - сказав він.

За його словами, ці документи направлені у Федеральну митну службу в територіальні управління Росспоживнагляду "для тотального вилучення цієї продукції з обігу як невідповідної встановленим вимогам Технічного регламенту на молочну продукцію та молоко".

Сири, які не відповідають російським вимогам, вилучено вже в Москві, Орловської, Ростовської областях та Дагестані.

Як зазначив глава Росспоживнагляду, дії виробників цих сирів "кваліфікуються як протиправні дії, пов'язані з введенням споживачів в оману за статтею 14.7, а також ст.14.43-14.46 КоАП".

"В даний час в роботі знаходиться ще 200 відібраних проб цієї продукції по всій країні, і в міру отриманих результатів робота по вилученню з обороту, в разі необхідності, буде продовжена", - підкреслив глава Росспоживнагляду.

За його словами, такому рішенню сприяло й те, що, незважаючи на зустріч, яку він провів з головою Мінсільгоспу Україні за ініціативою українського міністра, спеціально приїжджав у Москву 17 січня, і телефонні переговори 25 січня, "ніяких заходів вжито не було і жодна з домовленостей не виконано ".

"Все це робить спробу повторної зустрічі з міністром сільського господарства, про можливість якої ведуться переговори, абсолютно непродуктивною, оскільки його зобов'язання та дії, які пішли після цього, свідчать або про її нездатності впливати на ситуацію, або про те, що у компетентного органу виконавчої влади України немає бажання вирішувати цю проблему в установленому порядку ", - підсумував Онищенко.

http://ukrapk.com/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини