Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

У січні 2012 р. імпорт зернових в Росію збільшився в 2,6 рази

Імпорт зернових до Росії за січень 2012 р. збільшиться в 2,6 рази, повідомила Федеральна митна служба. За даними Інституту кон'юнктури аграрного ринку (ІКАР), це пов'язано з майбутньою посівною кампанією, передає ІА "Российская газета".

"Росія не є покупцем зерна. Імпорт зернових в середньому складає 300 тис. т на рік. Тоді як ми продаємо за кордон більше 20 млн. т зерна", - повідомив провідний експерт ІКАР О. Суханов. Він припустив, що збільшення обсягу завозяться культур пов'язане з майбутньою посівною кампанією. Зокрема, з України та Європи поставляються насіння кукурудзи, можливо, ввозиться грехіча. А країни Південно-Східної Азії поставляють до Росії рис.

Тим часом, збір ярого зерна в Росії в нинішньому році може скласти 50-55 млн. т, а загальний збір зерна - більше 90 млн. т. Такий прогноз 8 лютого 2012 зробила міністр сільського господарства Е. Скринник. Вона також повідомила, що яровий посів всіх с / х культур планується провести на 50,8 млн. га, проти 50,5 млн. га в минулому році. У тому числі зерновими і зернобобовими буде засіяно 30,3 млн. га.

За словами глави Мінсільгоспу, стан озимих культур в цьому році непогане, їх загибель прогнозується на рівні 6%. І це нижче середньорічних показників.

Нагадаємо, що Росія в 2011 р. зібрала в чистій вазі 93,9 млн. т зерна.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини