Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Птахівників Росії чекає зростання цін на кормову базу - ІКАР

До кінця 2011/12 МГ птахівникам Росії слід чекати істотного підвищення цін на кормову базу. Таке застереження прозвучало 8 лютого 2012 з вуст генерального директора Інституту кон'юнктури аграрного ринку (ІКАР) Д. Рилько на міжнародному форумі птахівників "Бройлер 2012".

Незважаючи на те, що в 2011 р. з цінами на сировину і комбікорми, складовими понад половину собівартості птахівничої продукції, ситуація була більш ніж сприятливою, в останні два тижні ціни бурхливо ростуть. За прогнозом експерта, на європейській території Росії ціна на фуражну пшеницю сильно зміниться в порівнянні з січнем. З кукурудзою справа йде трохи краще, проте і тут ситуація ускладнюється зростанням частки токсинів.

Вирости обіцяє і вартість шротів, що пов'язано із загальним підвищенням цін на вітчизняну сою, які все більше підтягуються до світових.

"Те, що доходить до нас в останні дні, також не вселяє нам серйозного оптимізму по сезону 2012/13 МГ", - додав Д. Рилько. За його словами, побоювання викликають, перш за все, проблеми зі світовими цінами і вітчизняним виробництвом зерна.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини