https://hortusukr.com/
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Росспоживнагляд вирішив вилучити з обігу сири трьох українських виробників

Росспоживнагляд доручив територіальним управлінням у регіонах вилучати з обігу сири трьох українських виробників, які не відповідають технічному регламенту РФ на молоко і молочну продукцію та за наявності підстав складати протоколи про адміністративне правопорушення, говориться в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті відомства від 8 лютого 2012

"На споживчому ринку РФ в обігу знаходяться сири виробників ПП КФ" Прометей "(Україна, Чернігівська обл.), АТ" Пирятинський сирзавод "(Україна, Полтавська обл.), ТОВ" Гадячсар "(Україна, Полтавська обл.), Невідповідні встановленим вимогам Федерального Закону "Технічний регламент на молоко і молочну продукцію" за змістом рослинних жирів і без зазначення їх на етикетці продукту ", - наголошується в повідомленні.

Росспоживнагляд уточнює, що дана продукція знаходилася в обігу на території Москви, Орловської та Ростовської областей, а також республіки Дагестан.

"У разі виявлення зазначеної продукції, не відповідає обов'язковим вимогам технічного регламенту, необхідно вживати заходів адміністративного реагування відповідно до чинного законодавства", - говориться в повідомленні.

Відомство вважає, що реалізацію української сирної продукції слід розглядати як введення споживачів в оману, за статтею 14.7 КОАП "Обман споживачів".

Нагадаємо, Росспоживнагляд на початку січня 2012 заявив, що поставляються в РФ з Україною сири повинні класифікуватися як "сирний продукт" через великий вміст в них рослинних жирів і продаватися за більш низькою ціною. Глава відомства Г. Онищенко зазначав, що міністерство сільського господарства Україна обіцяло почати експертні переговори з питання про якість поставляються до Росії сирів, але поки ніяких дій не вжив. Росія з 7 лютого 2012 ввела заборону на ввезення сирів деяких українських підприємств через їх неконструктивну позицію щодо стандартів якості.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини