Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Франція: посіви ріпаку можуть постраждати від морозів

На думку фахівців французького центру з дослідження олійних Cetiom, на поточний момент поки занадто рано оцінювати шкоди, завданих низькими температурами посівам ріпаку в північних і східних районах Франції.

4 лютого на 350-400 тис. га посівів температура становила -16 ... -15 ° C при відсутності сніжного покриву. Біля м. Реймс температура досягла -19,7 ° C.

Ріпак може без втрат переносити без снігового покриву температуру близько -18 ° C, якщо посіви в достатній мірі адаптувалися до морозів.

Перед похолоданням стан посівом оцінювався як гарний.

Низькі температури можуть стати причиною затримки вегетації і зниження врожайності.

Франція є найбільшим в ЄС виробником ріпаку. Побоювання з приводу виробництва в країні надають підтримку європейського ринку.

Як повідомляла компанія "Проагро", в період з 26 січня по 2 лютого 2012 лютневий контракт на ріпак на французькій біржі Euronext подорожчав на EUR3 / т до EUR447, 75 / т FOB.

Підтримку ринку надавали побоювання з приводу врожаю сої в Південній Америці, дані про високі темпи переробки в Канаді і хорошому експортному попиті. Підвищувальний фактором була інформація про дефіцит опадів в деяких районах Канади при незначному сніговому покриві.

Знижувальний вплив мали повідомлення про сприятливі дощах в Південній Америці та про хід збиральної кампанії на півдні Бразилії.

У жовтні-грудні 2011 р. виробництво ріпакової олії в ЄС скоротилося в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року приблизно на 0,2 млн. т. У 2011/12 МГ воно зменшиться на 0,1 млн. т.

У вересні-жовтні імпорт до Євросоюзу суттєво збільшився, що частково компенсувало скорочення внутрішнього виробництва.

Очікується, що в 2011/12 МР (жовтень-вересень) імпорт рапсового масла в ЄС збільшиться в порівнянні з попереднім маркетинговим роком на 4% до рекордних 530-540 тис. т. Малоймовірно, що поставки перевищать це показник, що пов'язано з великим попитом з боку інших імпортерів, особливо Китаю та США.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини