Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Кукурудзяні поля в Щелковском районі атакували дикі кабани

Кукурудзяні поля в Щелковском районі атакували дикі кабани

Кукурудзяні поля в Щелковском районі атакували дикі кабани, які в пошуках качанів знищують цілі гектари посівів, і спокуса поласувати свіжою кукурудзою для тварин виявляється сильнішим за страх. Власники сільгоспугідь вирішили приготувати для свиней «наживку», повідомляє «АгроНовини».

У нинішньому році нашестя кабанів порівнюють з нашестям сарани - вони приходять на поля тільки після того, як кукурудза повністю дозріє, після чого згризають знизу стебло і вибирають качани. Почалося це ще два роки тому, і фермери перепробували всі можливі способи боротьби, проте бажання втамувати голод для свиней сильніше страху.

«Ми коли чергуємо на полях, то стоїть машина, горить багаття, вони на очах натовпом виходять по 30-40 голів і йдуть повз тебе, наче тебе не помічають», - розповідає, мисливствознавець Щелковського товариства мисливців і рибалок Олександр Крилов.

Власники сільгоспугідь звернулися за допомогою до мисливців, і ті вирішили відволікти увагу тварин від полів за допомогою спеціальних «підкормових майданчиків», де викладають яблука, груші і пшеницю. Там же облаштовано і спеціальна калюжа, а також обмотане сіткою дерево, щоб кабан міг почухатися і звільнитися від паразитів.

Нічні дозори показують, що щодоби цей майданчик відвідують 30-40 особин, включаючи поросят. Приходять вони, як правило, після 22:00 і йдуть рано вранці, повністю підчищаючи майданчик. Чи вдалося відвернути увагу свиней від посадок кукурудзи, стане відомо протягом кількох тижнів.

http://www.newsland.ru/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини