Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Іран може запропонувати золото і нафту в обмін на зерно

Іран на минулому тижні закупив 200 тис. т м'якої пшениці з негайною поставкою через приватних продавців, повідомляють європейські трейдери. Однак за чутками, мова може йти і про 400 тис. т.

Пшениця, здебільшого, австралійського походження, але, можливо, що частина - американська. Оскільки через введених санкцій оплата поставок в доларах США або євро вкрай утруднена, то, можливо, вона пройшла в ієнах. На це, до речі, натякав у своєму інтерв'ю заступник голови компанії Cargill.

Іран зараз змушений збільшувати закупівлі фуражної пшениці у зв'язку падінням поставок української кукурудзи. Крім того, Іран разом з деякими міжнародними трейдингової компанії опрацьовує схеми оплати поставок зерна золотом, а також по бартеру нафтою.

За непідтвердженими поки даними, Іран також хоче реанімувати проект закупівлі 2 млн. т казахської пшениці. Це може бути здійснено на міждержавному рівні. За прогнозом Міжнародної ради із зерна і Мінсільгоспу США, Іран в сезоні 2011/12 може імпортувати близько 500 тис. т пшениці. Однак, у зв'язку зі скороченням поставок кукурудзи, цей прогноз може бути переглянутий у бік підвищення.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини