Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

USDA збільшив прогноз експорту кукурудзи для США в 2011/12 МР на 3%

Мінсільгосп США (USDA) зменшив прогноз виробництва сої в Аргентині на 15% до 22 млн. т. Зниження експортного пропозиції південноамериканської продукції буде сприяти експорту із США і зниження в країні рівня запасів, надаючи підтримку цінам.

Прогноз пропозиції сої для США був залишений без змін. Прогнози виробництва для Бразилії та Аргентини були знижені.

Суб'єкти ринку відзначають, що нові дані Мінсільгоспу США щодо балансу світового ринку бобів практично не вплинули на ціни, оскільки були очікуваними.

Прогноз експорту кукурудзи для США був підвищений на 3% до 1,7 млрд. бушелів, а прогноз перехідних запасів для країни знижений більш ніж на 5% до 801 млн. бушелів. Це мало підвищувальний вплив на ринок зерновий, як і зменшення прогнозу врожаю для Аргентини. Прогноз виробництва для Бразилії залишений на рівні 61 млн. т, хоча суб'єкти ринку очікували його зниження.

Аналітики вважають, що Мінсільгосп США в майбутньому знизить прогноз виробництва в Південній Америці. Додаткове підвищувальний вплив на ринок буде надано, якщо USDA не знизить прогноз попиту на кукурудзу з боку етаноловою галузі; на поточний момент експерти очікують його зменшення через накопичення великих запасів етанолу.

Прогноз експорту пшениці для США був підвищений на 2,6% до 975 млн. бушелів, а прогноз запасів знижений на 2,9%. Однак підвищувальний вплив цих факторів було компенсовано збільшенням прогнозу світових запасів.

Експерти Мінсільгоспу відзначають високий попит на пшеницю, особливо фуражну.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини