Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Росія закуповує насіння для посівної кампанії

Імпорт зернових в РФ за січень 2012 р. збільшиться в 2,6 рази. Про це повідомила Федеральна митна служба. За даними Інституту кон'юнктури аграрного ринку (ІКАР), це пов'язано з майбутньою посівною кампанією, пише ІА "Российская газета".

"Росія не є покупцем зерна. Імпорт зернових в середньому складає 300 тис. т на рік. Тоді як ми продаємо за кордон більше 20 млн. т зерна", - повідомив провідний експерт ІКАР О. Суханов.

Він припустив, що збільшення обсягу ввезених культур пов'язане з майбутньою посівною кампанією. Зокрема, з України та Європи поставляються насіння кукурудзи, можливо, ввозиться грехіча. А країни Південно-Східної Азії поставляють до Росії рис.

Тим часом, збір ярого зерна в Росії в нинішньому році може скласти 50-55 млн. т, а загальний збір зерна - більше 90 млн. т. Такий прогноз 8 лютого ц.р. зробила міністр сільського господарства Е. Скринник.

Вона також повідомила, що яровий посів всіх с / х культур планується провести на 50,8 млн. га, проти 50,5 млн. га в минулому році. У тому числі зерновими і зернобобовими буде засіяно 30,3 млн. га.

За словами глави Мінсільгоспу, стан озимих культур в цьому році непогане, їх загибель прогнозується на рівні 6%. І це нижче середньорічних показників.

Нагадаємо, що Росія в 2011 році зібрала в чистій вазі 93900000 тонн зерна.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини