Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Прогноз світових перехідних запасів зерна збільшено на 5 млн. т до 516 млн. т - FAO

Експерти Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) прогнозують, що в 2011/12 МР світове виробництво зернових досягне рекордних 2,327 млрд. т, що більше обсягу попереднього маркетингового року на 3,6%. Прогноз був підвищений на 4,6 млн. т.

Очікується, що урожай буде більш ніж достатнім для задоволення попиту. Поліпшення пропозиції призвело до зниження світових цін у другій половині 2011 р.; в грудні спостерігалося їх особливо швидке зменшення.

Прогноз виробництва грубих зернових збільшено на 4 млн. т до 1,152 млрд. т. В порівнянні з 2010/11 МГ воно збільшиться на 2,3%.

Щодо світових перехідних запасів зерна прогноз був підвищений на 5 млн. т до 516 млн. т.

Як повідомляла компанія "Проагро", за інформацією FAO, світові ціни на продовольство підвищилися в січні 2012 р. майже на 2%. Вони виросли вперше з липня 2011 р. У той же час, ціни були приблизно на 7% менше їх рівня роком раніше.

Продовольчий індекс FAO збільшився в порівнянні з груднем на 4 пункти до 214 пунктів.

У найбільшій мірі в січні подорожчали рослинні масла. У меншій мірі збільшилася вартість зернових, цукру, молочної продукції та м'яса.

В період з 2 по 9 лютого 2012 вартість пшениці та кукурудзи на американській біржі СВОТ зменшилася. Соєві боби подорожчали.

Ціна березневого ф'ючерсу на червонозерних мягкозерную озиму пшеницю знизилася на $ 5,85 / т до $ 237,39 / т EXW. Тиск надавали дані про хороше реченні в світі і підвищення Мінсільгоспом США прогнозу світових перехідних запасів в 2011/12 МР.

Підвищувальний вплив мали побоювання з приводу пропозиції фуражного зерна в ЄС, особливо у Франції, у зв'язку зі збереженням низьких температур протягом тривалого періоду при недостатньому сніговому покриві.

Прогноз експорту пшениці для США був підвищений Мінсільгоспом США на 2,6% до 975 млн. бушелів, а прогноз запасів знижений на 2,9%. Однак підвищувальний вплив цих факторів було компенсовано збільшенням прогнозу світових запасів.

Експерти Мінсільгоспу відзначають високий попит на пшеницю, особливо фуражну.

Вартість контракту на кукурудзу зменшилася на $ 2,36 / т до $ 250,77 / т EXW.

Деякий тиск надали відсутність нових підвищувальних факторів і дані про дощі в деяких районах Південної Америки. Фактором підтримки були інформація про низький реченні американського зерна та погіршення перспектив експорту з Аргентини і Причорноморського регіону.

Прогноз експорту кукурудзи для США був підвищений Мінсільгоспом країни на 3% до 1,7 млрд. бушелів, а прогноз перехідних запасів для країни знижений більш ніж на 5% до 801 млн. бушелів. Це мало підвищувальний вплив на ринок зерновий, як і зменшення прогнозу врожаю для Аргентини. Прогноз виробництва для Бразилії залишений на рівні 61 млн. т, хоча суб'єкти ринку очікували його зниження.

Аналітики вважають, що Мінсільгосп США в майбутньому знизить прогноз виробництва в Південній Америці. Додаткове підвищувальний вплив на ринок буде надано, якщо USDA не знизить прогноз попиту на кукурудзу з боку етаноловою галузі; на поточний момент експерти очікують його зменшення через накопичення великих запасів етанолу.

Аналітики Conab знизили прогноз урожаю річної кукурудзи в Бразилії в поточному сезоні на 7,6% до 35,04 млн. т.

У зв'язку з посухою, від якої переважно постраждали посіви в південних штатах Парана, Санта-Катаріна і Ріо-Гранді-ду-Сул, виробництво річної кукурудзи зменшиться в порівнянні з попереднім сезоном на 10,5%.

Очікується, що, разом із зимовим урожаєм, загальне виробництво кукурудзи в країні збільшиться в порівнянні з 2010/11 МР на 6% до 60,83 млн. т.

Експерти компанії Celeres знизили прогноз виробництва "літньою" кукурудзи в Бразилії в 2011/12 МР на 3,8% до 35,45 млн. т, що пов'язано з погіршенням його перспектив внаслідок посухи. У той же час, це більше врожаю в попередньому сезоні на 7,3%, оскільки посівні площі істотно розширилися.

Зимовий урожай прогнозується на рівні 25,14 млн. т.

Станом на 3 лютого ц.р. в країні було прибрано 8% врожаю річної кукурудзи.

У південному штаті Парана і в центрально-західному штаті Мату-Гросу розпочався посів зимової кукурудзи.

Сильні дощі в штатах Мату-Гросу і Гояс негативно відбиваються на темпах посіву зимової кукурудзи.

Ціна ф'ючерса на соєві боби виросла на $ 3,67 / т до $ 450,84 / т EXWW.

Підвищувальний вплив мала активна технічна покупка ф'ючерсів, невизначеність з приводу врожаю в Південній Америці і прогнози поліпшення попиту на американські боби. Тиск зробило зміцнення долара.

Мінсільгосп США зменшив прогноз виробництва сої в Аргентині на 15% до 22 млн. т. Зниження експортного пропозиції південноамериканської продукції буде сприяти експорту із США і зниження в країні рівня запасів, надаючи підтримку цінам.

Прогноз пропозиції сої для США був залишений без змін. Прогнози виробництва для Бразилії та Аргентини були знижені.

Суб'єкти ринку відзначають, що нові дані Мінсільгоспу США щодо балансу світового ринку бобів практично не вплинули на ціни, оскільки були очікуваними.

Аналітики державного агентства Conab знизили прогноз урожаю сої в Бразилії в 2011/12 МР на 3,5% до 69,23 млн. т. Таким чином, в порівнянні з рекордним показником попереднього сезону виробництво скоротиться приблизно на 25%.

Бразилія зменшить експорт проти 2010/11 МР на 1,9% до 31,8 млн. т.

Як відомо, посіви сільгоспкультур в Південній Америці постраждали від посухи.

Фахівці консалтингової компанії Agroconsult знизили прогноз виробництва сої в Бразилії в 2011/12 МР на 3% до 71 млн. т. Це менше рекордного врожаю попереднього сезону на 6%.

Прогноз виробництва для штату Мату-Гросу був збільшений на 1% до 22,63 млн. т. Однак для Парани він знижений на 9% до 12,1 млн. т, що пояснюється більшими, ніж очікувалося, втратами в регіоні.

Як відомо, посіви сільгоспкультур в Південній Америці постраждали від посухи. Інформація про це надає підтримку ринку.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини