Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Компанія "Казахстан Темір Жоли" розраховує створити СП з перевезення зерна з "Русагротранс"

Національна компанія "Казахстан Темір Жоли" розраховує створити спільне підприємство з перевезення зерна з ЗАТ "Русарготранс" в 2012 р. Про це повідомив віце-президент КТЖ Е. Кізатов.

"Ми в минулому році прийняли рішення про створення СП з російською компанією" Русагротранс "з перевезення зерна. До цієї справи підключені і державна продовольча корпорація і" КазАгро "і всі держоргани", - сказав Е. Кізатов.

"Проведена оцінка, є план заходів визначено обсяг роботи і ми плануємо цю роботу в цьому році завершити і створити СП із забезпечення саме перевезення зерна і насипних вантажів", - додав він. За відомостями віце-президента КТЖ, для цих цілей казахстанською компанією зараз вживаються заходи щодо придбання парку рухомого складу.

"Цього року ми плануємо придбати більше 2 тис. зерновозів для перевезення зерна та ще близько 600 вагонів спеціального рухомого складу для забезпечення цих перевезень", - уточнив він.

За словами Є. Кізатова, на сьогоднішній день КТЖ стабільно перевозить до 1,4 млн. т зерна щомісяця, з яких близько 1 млн. т становить експорт і 350-400 тис. т - внутрішні перевезення по території Казахстану.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини