Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

У 2011/12 МГ США залишаться найбільшим експортером сої у світі

У зв'язку з погіршенням перспектив виробництва сої в Південній Америці внаслідок посухи, Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту сої для Бразилії в 2011/12 МР до ​​33,05 млн. т. При цьому очікується, що США поставить на зовнішні ринки близько 34,7 млн. т.

Таким чином, в поточному сезоні США залишиться найбільшим постачальником бобів у світі. Раніше Мінсільгосп країни прогнозував, що в 2011/12 МР на перше місце за обсягами поставок вийде Бразилія.

Бразилія має можливості розширення посівів сої, тому аналітики припускають, що з часом вона може істотно збільшити експорт олійної.

Як повідомляла компанія "Проагро", в період з 2 по 9 лютого 2012 р. на американській біржі СВОТ ціна березневого ф'ючерсу на соєві боби виросла на $ 3,67 / т до $ 450,84 / т EXWW.

Підвищувальний вплив мала активна технічна покупка ф'ючерсів, невизначеність з приводу врожаю в Південній Америці і прогнози поліпшення попиту на американські боби. Тиск зробило зміцнення долара.

Мінсільгосп США зменшив прогноз виробництва сої в Аргентині на 15% до 22 млн. т. Зниження експортного пропозиції південноамериканської продукції буде сприяти експорту із США і зниження в країні рівня запасів, надаючи підтримку цінам.

Прогноз пропозиції сої для США був залишений без змін. Прогнози виробництва для Бразилії та Аргентини були знижені.

Суб'єкти ринку відзначають, що нові дані Мінсільгоспу США щодо балансу світового ринку бобів практично не вплинули на ціни, оскільки були очікуваними.

Аналітики державного агентства Conab знизили прогноз урожаю сої в Бразилії в 2011/12 МР на 3,5% до 69,23 млн. т. Таким чином, в порівнянні з рекордним показником попереднього сезону виробництво скоротиться приблизно на 25%.

Бразилія зменшить експорт проти 2010/11 МР на 1,9% до 31,8 млн. т.

Як відомо, посіви сільгоспкультур в Південній Америці постраждали від посухи.

Фахівці консалтингової компанії Agroconsult знизили прогноз виробництва сої в Бразилії в 2011/12 МР на 3% до 71 млн. т. Це менше рекордного врожаю попереднього сезону на 6%.

Прогноз виробництва для штату Мату-Гросу був збільшений на 1% до 22,63 млн. т. Однак для Парани він знижений на 9% до 12,1 млн. т, що пояснюється більшими, ніж очікувалося, втратами в регіоні.

Як відомо, посіви сільгоспкультур в Південній Америці постраждали від посухи. Інформація про це надає підтримку ринку.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини