Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Австралія експортує в 2011/12 МГ рекордні 21 млн. т пшениці

Фахівці Rabobank прогнозують, що в 2011/12 МР (жовтень-вересень) експорт пшениці з Австралії до Китаю збільшиться вдвічі в порівнянні з попереднім маркетинговим роком до 1,2 млн. т, чому сприяє дешевизна австралійської продукції в порівнянні з американською кукурудзою.

Особливо конкурентоспроможної є австралійська білозерні стандартна пшениця із вмістом протеїну на рівні 10%. Останнім часом в Китай було поставлено близько 93 тис. т цієї продукції; передбачається, що вона буде використана для відгодівлі поголів'я свиней.

За прогнозом Rabobank, в 2011/12 МР (квітень-березень) виробництво пшениці в Австралії досягне рекордних 27,7 млн. т; країна експортує 21 млн. т.

Прогнози великого врожаю в країні є причиною низької вартості австралійського зерна.

Як повідомляла компанія "Проагро", урожай зимових зернових в Австралії виявився істотно більшим, ніж очікувалося, незважаючи на те, що прибирання проводилася в складних погодних умовах, особливо на сході країни.

Мінсільгосп США різко збільшив оцінку виробництва пшениці в Австралії в 2011/12 МР до ​​рекордних 28,3 млн. т, що пов'язано з випаданням сприятливих опадів.

Очікується, що в поточному сезоні країна експортує рекордні 20 млн. т пшениці.

Хороший урожай став причиною зниження цін на австралійське зерно.

Сильні дощі негативно позначилися на темпах посівної кампанії і привели до погіршення якості зерна.

За інформацією фахівців Австралійського бюро економіки сільського господарства та ресурсів і науки (Abares), в 2011/12 МР виробництво зимових культур досягне в Австралії рекордного рівня, чому сприяли сприятливі погодні умови в період розвитку посівів.

У порівнянні з попереднім сезоном істотно збільшиться виробництво в Західній Австралії. У східних районах країни урожай буде меншим рекордного обсягу 2010/11 МР, однак буде досить хорошим.

Прогноз виробництва пшениці підвищений на 8% до 28,3 млн. т, що більше врожаю в 2010/11 МР на 1,4%. Очікується, що експорт зернової зросте на 16,1% до 21,6 млн. т.

Міжнародна рада по зерну (IGC) підвищив прогноз експорту пшениці з Австралії в 2011/12 МР (жовтень-вересень) на 3% до рекордних 20 млн. т, що пов'язано з наявністю в країні великих запасів. Таким чином, країна може стати разом з Росією другим за величиною поставок експортером пшениці у світі після США.

Виробництво скоротиться в Австралії проти 2010/11 МР на 6% до 26,2 млн. т, що пов'язано зі зменшенням врожайності. При цьому площа посіву розширилася на 5%. Тим не менш, урожай буде більшим, у зв'язку з чим запаси залишаться на високому рівні.

Експерти компанії GrainGrowers Ltd. прогнозують, що, незважаючи на істотне зниження цін на пшеницю, що спостерігається з середини 2011 р., посіви зернової врожаю 2012/13 МР в Австралії скоротяться лише незначно. У наступному сезоні виробництво трохи зменшиться.

Очікується, що деякі аграрії в південних районах штату Західна Австралія, в Південній Австралії, Вікторії і на півдні Нового Південного Уельсу, збільшать посіви каноли.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини