Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Росія нарощує виробництво комбікормів

Як повідомляють у прес-службі організації "Російське аграрне рух", Росія - одна з десяти країн - найбільших виробників комбікормів в світі. Більше половини виробленого комбікорму (58%) надходить в птахівницьку галузь, 26% від загального обсягу становлять корми для свиней, 13% - комбікорм для ВРХ. У російському виробництві комбікормів і преміксів спостерігається чітка тенденція до зростання обсягу виробництва. За десять місяців 2011 р. (січень - жовтень) було вироблено на 9% більше комбікормів, ніж за аналогічний період 2010 р. За весь 2010 р. в Росії було випущено 16,5 млн. т комбікормів, а в 2009 р. - 14 , 7 млн. т. У свою чергу, в 2010 р. до Росії було імпортовано 297 тис. т кормів для тварин.

Експертами сільськогосподарської галузі прогнозується подальше збільшення обсягу вироблених в Росії комбікормів. У 2012 р. може бути вироблено 17,7 млн. т комбікормів, а в 2013 р. показники 2009 р. будуть перевищені на 20,4%.

У повідомленні наголошується, що якщо розглядати регіональну структуру виробництва комбікормів в Росії, то найбільшим суб'єктом з виробництва цієї продукції стала Білгородська область. На її території виробляється 18% всіх комбікормів в Росії. Потім слідують Ленінградська область і Краснодарський край, з обсягами виробництва в 6,7% і 4,9% від загальноросійського відповідно.

За оцінками експертів, Росія здатна сама зробити необхідну кількість комбікормів для внутрішнього споживання. Імпорт цієї продукції не завжди є обгрунтованим з точки зору підтримки російського виробника. Вирішальним фактором для завезення імпортного корму є його невисока ціна (наприклад, на продукцію китайського виробництва). Хоча якість цієї продукції часто поступається російським кормів. Галузь дуже потребує проведення протекционисткой політики з боку російського уряду.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини