Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Збір врожаю винограду 2011р. в Франції може стати найбільш раннім за 200 років

Збір врожаю винограду 2011р. в Франції може стати найбільш раннім за 200 років

У 2011 р. винороби Шампані можуть почати збір винограду вже 20 серпня, що буде найбільш раннім врожаєм з 1822 р., повідомляє Комітет шампанських вин Франції.

Після особливо суворої зими і теплу весну дозрівання винограду прискорилося: тиждень на розпускання, три тижні на цвітіння. Експерти відзначають, що поєднання жаркого сонця і невеликої кількості опадів у весняний період, а також раннього цвітіння вкрай нехарактерно для Шампані. При цьому усталена посушлива погода дозволила запобігти поширенню шкідників і хвороб, забезпечивши збереження більшої частини грон винограду.

У зв'язку з цим присутні 7 липня в Еперне (Франція) винороби та представники шампанських будинків вирішили звернутися до Національного інституту походження і якості (INAO) для підвищення максимальної планки врожаю винограду для виробництва шампанського на 20% порівняно з 2010 р. Винороби Шампані запропонували збільшення ліміту до 12,5 кг / га, що дозволить виробити близько 360 млн. пляшок.

Для виробництва шампанського можна буде використати до 10,5 кг врожаю 2011 р., і 2 кг потрібно буде взяти з торішнього запасу. З цього року починає діяти нове законодавство, згідно з яким старий запас, передбачений на випадок поганого врожаю і функціонував в тестовому режимі з 2008 по 2010 рр.., Потрібно буде спустошити протягом 5 років.

Нововведення дадуть можливість відкласти частину врожаю в новий резерв (до 3,1 кг / га), що сприятиме зростанню економіки Шампані і закладе основу для довгострокового розвитку регіону, повідомляє alconews.ru.

http://ukrapk.com/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини