Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Морози завдали в Європі шкоди посівам зернових-MARS

За інформацією європейської моніторингової служби MARS, морози завдали збитків посівів зернових на сході Франції, у Німеччині, країнах Бенілюксу, у Польщі, Чеській Республіці, а також в Україну.

Досить тепла погода перед початком морозів була причиною того, що посіви не були достатньо підготовлені до різкого зниження температур, внаслідок чого зріс ризик зимових втрат. Коли почалося похолодання, сніговий покрив майже відсутній в Західній Європі, Польщі та в Причорноморському регіоні.

Як повідомляла компанія "Проагро", за період з 2 по 9 лютого 2012 вартість березневого ф'ючерсу на борошномельну пшеницю на французькій біржі Euronext зменшилася на EUR2, 75 / т до EUR213 / т EXW.

Тиск зробили дані про високий реченні пшениці в світі і випаданні сприятливих опадів в Південній Америці.

За інформацією метеорологічної служби MDA EarthSat Weather, холодна погода зберігається на значній частині Європи. Згідно з оцінками фахівців служби, шкоди було завдано посівам на північному сході Франції, у західних та центральних районах Німеччини та Польщі, у Чеській Республіці та Болгарії. У той же час, на півдні Німеччини, у Польщі, Чеській Республіці, Угорщині, Румунії та Болгарії ризик зимових втрат зменшується через випадання снігу.

Знижувальний вплив мала інформація про те, що Мінсільгосп США підвищив прогноз світових перехідних запасів пшениці в 2011/12 МР на 3,1 млн. т. Прогноз виробництва збільшено на 1,4 млн. т, що пов'язано з підвищувальній коригуванням оцінок для Індії, Казахстану і Північної Африки. Зниження прогнозів експорту для України, Канади та Індії більш ніж компенсоване їх збільшенням для Росії, США, Аргентини та Бразилії.

За інформацією France Agrimer, в 2011/12 МР виробництво мягкозерной пшениці у Франції зменшилося в порівнянні з попереднім маркетинговим роком на 4,8% до 34 млн. т.

Очікується, що експорт за межі ЄС скоротиться проти 2010/11 МР на 32,6% до 8,7 млн. т. Постачання в рамках Співдружності залишаться на рівні 6,7 млн. т.

Урожай кукурудзи склав в поточному сезоні 15,4 млн. т, твердозерной пшениці - 2 млн. т, ячменю - 8,9 млн. т.

Франція є одним з найбільших у ЄС виробників і експортерів зернових.

Експерти Morgan Stanley припускають, що тенденція до зростання цін на пшеницю може зберегтися в зв'язку з низьким рівнем запасів в основних країнах-експортерах. Крім того, у другій половині 2011/12 МР знизиться пропозиція причорноморської продукції, що пов'язано зі зменшенням експортного надлишку на півдні Росії.

У той же час тиск на ринок надає велика пропозиція фуражної американської пшениці. Темпи її експорту підвищаться, чому сприяє зменшення пропозицію російської продукції.

В цілому, в 2011/12 МГ США зменшать експорт. Частка української та аргентинської пшениці на світовому ринку збільшиться.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини