Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Великобританія: у липні-грудні 2011 р. експорт пшениці зменшився майже на 18%

За інформацією митної служби Великобританії, в грудні 2011 р. країна експортувала 328,9 тис. т пшениці, що на 19% більше обсягу поставок в аналогічний період попереднього року.

Таким чином, у перші 6 місяців 2011/12 МР (липень-червень) країна експортувала 1,58 млн. т продукції. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього сезону поставки скоротилися на 17,7%.

Найбільшими покупцями британської пшениці були в грудні Нідерланди (135,6 тис. т), Іспанія (81,3 тис. т), США (49,5 тис. т) і Португалія (20,6 тис. т).

Великобританія є одним з найбільших виробників пшениці в ЄС.

Як повідомляла компанія "Проагро", за період з 2 по 9 лютого 2012 європейська пшениця подешевшала. Вартість березневого ф'ючерсу на борошномельну пшеницю на французькій біржі Euronext зменшилася на EUR2, 75 / т до EUR213 / т EXW.

Тиск зробили дані про високий реченні пшениці в світі і випаданні сприятливих опадів в Південній Америці.

За інформацією метеорологічної служби MDA EarthSat Weather, холодна погода зберігається на значній частині Європи. Згідно з оцінками фахівців служби, шкоди було завдано посівам на північному сході Франції, у західних та центральних районах Німеччини та Польщі, у Чеській Республіці та Болгарії. У той же час, на півдні Німеччини, у Польщі, Чеській Республіці, Угорщині, Румунії та Болгарії ризик зимових втрат зменшується через випадання снігу.

Знижувальний вплив мала інформація про те, що Мінсільгосп США підвищив прогноз світових перехідних запасів пшениці в 2011/12 МР на 3,1 млн. т. Прогноз виробництва збільшено на 1,4 млн. т, що пов'язано з підвищувальній коригуванням оцінок для Індії, Казахстану і Північної Африки. Зниження прогнозів експорту для України, Канади та Індії більш ніж компенсоване їх збільшенням для Росії, США, Аргентини та Бразилії.

Експерти Morgan Stanley припускають, що тенденція до зростання цін на пшеницю може зберегтися в зв'язку з низьким рівнем запасів в основних країнах-експортерах. Крім того, у другій половині 2011/12 МР знизиться пропозиція причорноморської продукції, що пов'язано зі зменшенням експортного надлишку на півдні Росії.

У той же час тиск на ринок надає велика пропозиція фуражної американської пшениці. Темпи її експорту підвищаться, чому сприяє зменшення пропозицію російської продукції.

В цілому, в 2011/12 МГ США зменшать експорт. Частка української та аргентинської пшениці на світовому ринку збільшиться.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини