Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Ціни на живих свиней в Європі знижувалися протягом останніх тижнів грудня і велику частину січня

Ціни на живих свиней в Європі знижувалися протягом останніх тижнів грудня і більшу частину січня, що є звичайним для цієї пори року, пише Хав'єр Сантамартіна, експерт інституту Genesus в Іспанії, Італії та Португалії.

Традиційно ціни на свиней в Іспанії збільшуються трохи в період з 6-ї по 7-ю тижня року. Проте, в 2011 р. ціни почали рости трохи раніше традиційного терміну. Цього року ціни були стійкі, що не зовсім нормально, тому що поставки свинини виросли, але м'ясопереробні підприємства заморожують свинину і залишають її на зберігання, в очікуванні підвищення цін.

Крім того, іспанці насилу підтримують продажу шинки в цю пору року. Доброю новиною є те, що поставки худоби на ринок свиней нижче, що хоча б частково надає підтримку цінам.

В Італії рівень беззбитковості настане трохи пізніше, тоді як в інших європейських країнах з більшою активністю на міжнародних ринках, наприклад, у Данії, ціни встановилися на більш сприятливих рівнях. Насправді, тільки минулого тижня Данії вдалося відновити продаж свинини в Росію.

Корея підтримує попит на свинячий бекон на максимальному рівні, і можна очікувати, що Китай буде продовжувати закуповувати свинину протягом найближчих місяців. В Європі є побоювання з приводу того, як задовольнити попит з боку таких країн, як Корея чи Китай. Чи готові США, Бразилія і ЄС до ще більш високому рівню попиту? З іншого боку, співвідношення курсу між євро і американським доларом допомагає європейцям піти трохи далі на міжнародних ринках. Але і слабкий євро робить собівартість продукції ще вище тут, в Європі, тому що зерно (особливо соя) і паливо коштують дорожче.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) випустив новий документ, що підтверджує відсутність зростання економіки Іспанії протягом найближчих 2 років. До того ж нові екологічні правила і регламент тваринного благополуччя будуть прийняті в країні найближчим часом. В даний час близько 30-40% іспанських свиноферм готові зустріти 2013 р., відповідаючи новим стандартам.

На початку 2011 р. на горизонті європейських свинарів згустилися хмари. В кінці року ситуація змінилася. Однак, говорячи об'єктивно, це був не самий блискучий рік з точки зору прибутку, хоча більшість свинарів домоглися беззбитковості і деякі навіть отримали невеликий прибуток.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини