Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Масове збирання зернових в Білорусі повинна завершитися 20-22 серпня

Масове збирання зернових в Білорусі повинна завершитися 20-22 серпня

Масове збирання зернових в Білорусі повинна завершитися 20-22 серпня.

Про це повідомив 27 липня міністр сільського господарства і продовольства Білорусі Михайло Русявий.

"Масову прибирання ми повинні завершити до 20-22 серпня у всіх регіонах", - підкреслив міністр. При цьому він зазначив, що в нинішньому році області приступили до збиральної кампанії практично одночасно - і північ, і південь. Стан посівів у регіонах також приблизно однакове. М. Русявий підкреслив, що валовий збір зерна в цілому по країні очікується на рівні понад 9 млн. тонн разом із кукурудзою.

Керівник Мінсільгосппроду додав, що в кожному регіоні країни свої підходи до проведення жнив. Але принцип у всіх однаковий - скористатися кожною хвилиною гарної погоди. "Хліб у нас отримано непоганий, хоча посуха і пошкодила окремі посіви. Але ми все-таки поправили ситуацію", - розповів він.

На сьогоднішній день прибрано 24% площ зернових. Середня врожайність складає 32,5 ц / га, що на 1,5 ц більше, ніж торік. "Радує те, що з кожним днем ​​врожайність приростає", - сказав міністр.

За словами М. русявого, до прийому зерна підготовлено зерносушильне господарство, потужність якого становить 700 тис. тонн. До збиральної кампанії активно підключилися і комбінати хлібопродуктів, вони працюють цілодобово. Для вивезення зерна з полів Мінтранс надав понад 600 машин. Вирішено питання з транспортування зернових і залізничним транспортом. Господарства забезпечені необхідним обсягом палива, питання в цій галузі також вирішуються.

Керівник Мінсільгосппроду нагадав, що в нинішньому році аграріям доведеться поставити за держзамовленням зерна в обсязі 1,1 млн. тонн. Такі поставки почалися організовано. "Вже більше 100 тис. тонн надійшло на хлібоприймальні пункти", - поінформував М. Русявий. При цьому він підкреслив, що якість зерна високе. Аграрії планують заготовити приблизно

http://ukrapk.com/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини