Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Аргентина почне експортувати кукурудзу в Китай

Китайські і аргентинська влада підписали угоду про початок поставок кукурудзи з Аргентини в Китай.

Аргентина є другим за величиною експортером кукурудзи в світі після США. У 2011 р. країна поставила на світовий ринок понад 15 млн. т своєї продукції. Основними покупцями аргентинського зерна були Колумбія, Алжир і Перу.

Переговори з приводу імпорту аргентинської кукурудзи в Китай тривали більше року. Значна увага приділялася розробці системи санітарного контролю поставок ГМ-сортів.

Мінсільгосп Аргентини прогнозує, що в 2011/12 МР виробництво кукурудзи досягне в країні 23 млн. т, що є одним з найбільших урожаїв за всю історію.

Як повідомляла компанія "Проагро", фахівці Зерновий біржі Буенос-Айреса прогнозують, що на поточному тижні в Аргентині випадуть сприятливі опади. Це призведе до підвищення вологості грунту після кількох місяців сильної засухи, яка негативно позначилася на стані посівів.

Очікується, що дощі пройдуть в лютому і березні ц.р.

Посів кукурудзи проводиться в країні в серпні-січні, сої - у вересні-лютому. Збирання кукурудзи відбувається в лютому-серпні, сої - в лютому-червні.

На поточний момент посів сої завершено. Аграрії закінчують посів кукурудзи.

Засуха завдала значної шкоди посівам. Якщо раніше очікувалося, що виробництво кукурудзи складе в 2011/12 МР близько 30 млн. т, то зараз прогноз Зерновий біржі Розаріо дорівнює лише 21,4 млн.т.

Мінсільгосп США знизив прогноз урожаю кукурудзи в Аргентині в 2011/12 МР на 16,2% до 21,8 млн. т. Прогнози аналітиків знаходяться в діапазоні 17-23 млн. т.

Прогноз експорту було знижено на 24,3% до 14 млн. т.

Експерти Зерновий біржі Буенос-Айреса прогнозують, що у зв'язку з посухою врожай кукурудзи зменшиться до 22 млн. т проти 22,1 млн. т в 2010/11 МР.

Посушливі умови спостерігалися в країні з грудня 2011

У 2011/12 МГ негативний вплив на прибутки аргентинських експортерів нададуть, крім втрат врожаю внаслідок посухи, зменшення попиту з боку ЄС через боргової кризи і зниження попиту в Бразилії та Китаї.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини