Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Морози в Росії не надали серйозного впливу на стан озимих культур - експерт

Сильні морози січня-початку лютого 2012 р. не надали серйозного впливу на стан озимих в Росії, при цьому більше за інших постраждали посіви на півдні країни. Про це повідомив президент Російського зернового союзу А. Злочевський.

"Деякі райони постраждали на Кубані, там сім районів зачепили, але це не всі площі. Там 8% площ доведеться списати, але це не катастрофа", - сказав він.

А. Злочевський зазначив, що на основній частині посівів озимих культур в РФ сніговий покрив достатній і температура не була для них критичною. "Стан озимих в цілому непогана. Дотримуємося колишніх прогнозів - близько 1 млн. га в цілому по озимих може бути пересіяно", - додав він.

Як раннє повідомляв Мінсільгосп, озимий сівши в РФ проведено на площі 16,5 млн. га, в тому числі 16,1 млн. га було засіяно зерновими культурами і 355 тис. га - ріпаком.

Урожай зерна в 2012 р. прогнозується Мінсільгоспом на рівні більше 90 млн. т. При цьому влада відзначали, що урожай може перевищити торішні 94 млн. т. А. Злочевський заявив, що дійсно урожай в цьому році може бути вище торішнього, якщо будуть сприятливі погодні умови.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини