Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Китай закупить 8,6 млн. т американських соєвих бобів

Китай підписав угоду про закупівлю 8,62 млн. т американської сої. Вартість операції оцінюється в $ 4,31 млрд.

Угода була укладена між основними китайськими імпортерами, в тому числі Cofco Corp. і China National Grain Reserves Corp, і великими компаніями-постачальниками Cargill, Bunge і Archer Daniel Midland.

Китай є найбільшим у світі імпортером сої, і дані про укладення угоди на закупівлю великого обсягу продукції надали підтримку ринку.

Як повідомляла компанія "Проагро", аналітики Національного інформаційного центру Китаю з питань зерна і масел (CNGOIC) прогнозують, що в лютому 2011 р. країна імпортує 3,97 млн. т соєвих бобів, що на 14% менше поставок в попередньому місяці.

Негативний вплив на імпорт надають проведення в Китаї аукціонів на розпродаж державних запасів бобів і наявність великих запасів в портах.

У той же час, в порівнянні з лютим 2010 р. імпорт збільшиться на 71%.

Очікується, що в першому кварталі 2012 р. країна імпортує 12,6 млн. т сої.

Прогноз поставок в країну в 2011/12 МР (жовтень-вересень) був знижений на 1 млн. т до 55 млн. т. В порівнянні з попереднім маркетинговим роком поставки зростуть на 5,2% до 55 млн. т.

Китай є найбільшим у світі імпортерів сої, тому зниження прогнозу чинить тиск на ринок.

Європейські аналітики прогнозують, що в 2011/12 МГ імпорт олійних до Китаю збільшиться в порівнянні з попереднім періодом на 9,2% до рекордних 59,1 млн. т, що пов'язано зі скороченням внутрішнього виробництва.

На частку Китаю в 2010/11 МГ припадало майже 60% світового імпорту сої і 5,7% світового виробництва.

В останні роки виробництво олійних в країні зменшувалася через скорочення посівних площ. При цьому внутрішній попит швидко зростає, що веде до нарощування імпорту.

Очікується, що в 2011/12 МР виробництво бобів зменшиться в Китаї на 8,7% до 13,6 млн. т, рапсу - на 5% до 11,6 млн. т.

У поточному сезоні імпорт сої зросте на 7,1% до 56 млн. т, ріпаку - в 2,3 рази до 2,1 млн. т.

Втрати врожаю сої в Південній Америці в зв'язку з посухою можуть привести до збільшення залежності Китаю від імпорту із США.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини