https://hortusukr.com
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Франція: за тиждень перевалка зерна через порт Руан зменшилася на 46%

За період з 9 по 15 лютого 2012 р. перевалювання зерна через французький порт Руан зменшилася в порівнянні з попереднім тижнем на 46% до 56,8 тис. т, що є найнижчим показником за 5 тижнів, у зв'язку з відсутністю поставок до Алжиру і Західну Африку.

Експорт мягкозерной пшениці включав 43,1 мягкозерной пшениці і 6,6 тис. т дурум.

Найбільший обсяг зерна був відправлений в Марокко - 20 тис. т мягкозерной пшениці і 6,6 тис. т дурум. На Кубу були відправлені 23,1 тис.т мягкозерной пшениці.

Як повідомляла компанія "Проагро", 15 лютого 2012 вартість березневого ф'ючерсу на борошномельну пшеницю на французькій біржі Euronext зменшилася в порівнянні з попереднім днем ​​на EUR1, 25 / т, або 0,6%, до EUR209, 75 / т EXW.

Тиск на ринок надає інформація про збільшення світової пропозиції.

За інформацією FCStone, у Східній Європі та країнах колишнього СРСР температура поступово піднімається, що полегшує перевезення продукції. Тому можна очікувати збільшення пропозиції зерна із зазначених регіонів.

Метеорологічна служба MDA EarthSat Weather прогнозує збереження низьких температур в Європі на поточному тижні, хоча вони дещо підвищаться в порівнянні з їх рівнем у попередні два тижні.

Згідно з оцінками фахівців служби, морози негативно позначилися на стані посівів на північному сході Франції, у західних та центральних районах Німеччини та Польщі, у Чеській Республіці та Болгарії. У той же час, на півдні Німеччини, у Польщі, Чеській Республіці, Угорщині, Румунії та Болгарії ризик зимових втрат зменшується через випадання снігу.

За інформацією європейської моніторингової служби MARS, морози завдали збитків посівів зернових на сході Франції, у Німеччині, країнах Бенілюксу, у Польщі, Чеській Республіці, а також в Україну.

Досить тепла погода перед початком морозів була причиною того, що посіви не були достатньо підготовлені до різкого зниження температур, внаслідок чого зріс ризик зимових втрат. Коли почалося похолодання, сніговий покрив майже відсутній в Західній Європі, Польщі та в Причорноморському регіоні.

За інформацією митної служби Великобританії, в грудні 2011 р. країна експортувала 328,9 тис. т пшениці, що на 19% більше обсягу поставок в аналогічний період попереднього року.

Таким чином, у перші 6 місяців 2011/12 МР (липень-червень) країна експортувала 1,58 млн. т продукції. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього сезону поставки скоротилися на 17,7%.

Найбільшими покупцями британської пшениці були в грудні Нідерланди (135,6 тис. т), Іспанія (81,3 тис. т), США (49,5 тис. т) і Португалія (20,6 тис. т).

Великобританія є одним з найбільших виробників пшениці в ЄС.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини