Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

РФ в 2012 р. може знизити імпорт м'яса птиці на 17%

Як повідомляє ІА "РИА Новости", Росія в 2012 р. може знизити імпорт м'яса птиці приблизно на 17% в порівнянні з попереднім роком - до трохи більше 400 тис. т. Про це повідомив керівник виконкому Національної м'ясної асоціації С. Юшин.

Він нагадав, що в 2011 р. імпорт цього виду м'яса склав 473 тис. т. "Я думаю, що цього року імпорт м'яса птиці знизиться до 400 з лишком тисяч тонн", - сказав він.

За словами С. Юшина, очікуване скорочення імпорту пов'язано, в першу чергу, зі скороченням ввізного квоти і нарощуванням внутрішнього виробництва. При цьому, як зазначив експерт, попит на м'ясо птиці в Росії зростає не такими великими темпами, як, наприклад, на свинину, і складає в даний час трохи більше 25 кг на душу населення.

У найближчі три роки обсяг внутрішнього виробництва м'яса птиці може зрости приблизно на 700 тис. т до рівня 2011 р., коли обсяг виробництва склав близько 3,2 млн. т.

Також С. Юшин нагадав, посилаючись на програму Росптахосоюзу, що вітчизняні птахівники планують наростити обсяг виробництва до 4,5 млн. т до 2020 р.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини