Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Експорт зерна з Росії в 2012 р. досягне 25-27 млн. т - експерти

Експерти та учасники зернового ринку, що беруть участь Третьому аграрному форумі Росії в Ростові-на-Дону, очікують, що експорт зерна з Росії в поточному с / х році може скласти 25-27 млн. т, в рамках офіційних прогнозів.

Раніше перший віце-прем'єр В. Зубков повідомив про підвищення прогнозу експорту зернових в 2011-2012 сільськогосподарському році до 27 млн. т з раніше очікуваних 24-25 млн. т. Рішення було прийнято з урахуванням уточнених показників врожаю 2012 р. в обсязі 93, 9 млн. т.

"У цьому сільгоспроці був непоганий урожай, це дало можливість забезпечити всі потреби всередині країни і також відпустити на експорт рекордну кількість зерна", - повідомив голова Агропромислового союзу Росії, президент "Агросоюз Південь Русі" С. Кислов.

Як повідомив учасникам форуму президент Національної спілки зерновиробників (НСЗ) П. Скурихин, на 1 лютого 2012 р. обсяг експорту зерна з Росії склав близько 20 млн. т. Стан озимих зернових культур він охарактеризував як "непогане".

Виконавчий директор компанії "СовЕкон" А. Сизов, що бере участь в роботі форумі, назвав прогнозований обсяг зернового експорту в поточному сільгоспроці в розмірі 26,5 млн. т проти більше 4 млн. т роком раніше, коли діяло ембарго на вивіз зерна з країни.

"Урожай зерна в 2011 р. в Росії був вище середнього - 94 млн. т. Крім того, є досить високі вхідні запаси зерна. Треба розуміти, що це експорт не тільки врожаю сезону 2012 р., але і досить активний експорт старого врожаю 2010 р. ", - обгрунтував свій прогноз А. Сизов.

За його словами, ряд російських компаній в період ембарго, в квітні-травні 2011 р., купували зерно, щоб вивозити його з відкриттям експорту.

http://proagro.com.ua/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини