Аніс звичайний - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Аніс звичайний

Аніс звичайний - культура теплого помірного клімату, батьківщиною якого є Малайзія. Для гарного росту плодоношення потрібно тепло, вологість і удобрений грунт. Обов'язковою умовою для цвітіння - ясна тепла погода, в іншому випадку виникає захворювання суцвіть або слабка озерніність парасольок. Поганий вплив робить на рослину і посушлива погода. Такий фактор може стати причиною щуплості насіння і малому вмісту в ньому масла.

Аніс звичайний (Бедренец аніс) - однорічна культура сімейства селерових. Використовується як пряність, а також для промислових цілей.

Насіння анісу проростають досить довго. Вегетаційний період рослини становить 110 - 120 днів. Своє зростання насіння починає при температурі 3-4 ° С, але оптимальною буде 25 ° С. Сходи з'являються на 15-17 день, при цьому здатні переносити легкі заморозки.

На нашому сайті можна купити насіння анісу за прийнятною ціною. Всі сорти анісу пройшли передпосівну підготовку, що дозволяє тим самим збільшити відсоток його схожості.

  • Заявник: Інститут ефіроолійних і лікарських рослин Національної академії аграрних наук Підтримувач: Інститут ефіроолійних і лікарських рослин Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: Аніс звичайний Рік реєстрації: 1999
    детальніше відгуки: 0