Артишок посівний - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Артишок посівний

Артишок звичайний (колючий) - багаторічна овочева культура. Цінується як олійна, кормове, лікарська рослина. У їжу вживається верхня частина трохи розкритої квітки, як у сирому вигляді, так і у відварному. Смачні і поживні з нього пюре, соуси і консерви.

Артишок посівний - теплолюбна культура, для якої температура обробітку становить 15-25 ° С. Наземна частина практично не переносить заморозків, і вимерзає, а навесні замінюється молодими пагонами.

У артишоку вегетаційний період становить 180-200 днів. Зацвітає і плодоносить вже на другий рік. На одному місці може виростати до 14 років. Всі сорти посівного артишоку вимогливі до грунту. Вони повинні бути оброблені і удобрені. Не любить близького стояння грунтових вод.

Завдяки їх смаковим якостям і поживній цінності найпопулярнішими серед овочівників є сорти Зелений Глобус і Регбі. У ході селекційних робіт у насіння збільшена адаптації до місцевих умов, що значно підвищує їх урожайну здатність.

Купити насіння артишоку посівного можна на нашому сайті за цінами від виробника.

  • Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Селма" Підтримувач: Товариство з обмеженою відповідальністю "Селма" Власник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Селма" Вид: Сільськогосподарські: овочеві Культура: Артишок посівний Рік реєстрації: 2007
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Селма" Підтримувач: Власник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Селма" Вид: Сільськогосподарські: овочеві Культура: Артишок посівний Рік реєстрації: 2008
    детальніше відгуки: 0