Белардіохлоа фіолетова - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Белардіохлоа фіолетова

У різних регіонах вирощується чималу кількість бобових кормових трав. До цього виду належить і белардіохлоа фіолетова.

Основні властивості рослини

 1. Особлива коренева система. Основним є вертикальний корінь, від якого відходять бічні відростки.
 2. Рослина добре росте на кислих грунтах і дає багатий урожай.
 3. Белардіохлоа володіє високою холодостійкістю.
 4. Цьому бобовому не страшна посуха.
 5. Багатоукісна рослина, досить швидко відростає після скошування.
 6. Завдяки скупченню в невеликих бульбах бактерій певного виду, белардіохлоа добре забезпечує сама себе азотом, засвоюючи його з атмосфери.
 7. Відрізняється стійкістю до несприятливих факторів навколишнього середовища - до перезволоження і великоъ кількості солі в грунті.
 8. Досить світлолюбна рослина.
 9. Дає стабільні і високі врожаї кормової маси і насіння.

Це - багаторічна рослина. При посіві бажано землю очистити від бур'янів. Це потрібно для того, щоб до осені белардіохлоа фіолетова могла добре підрости і загартувати кореневу систему. У такому випадку вона добре перенесе зиму і зможе дати врожай вже на другий рік життя.

Купівля белардіохлоа фіолетової

Сорти белардіохлоа фіолетової відрізняються стійкістю до хвороб і шкідників, а також дають корм високої якості. На нашому сайті ви можете ознайомитися з цінами і купити насіння белархлоа фіолетової. Ми допоможемо вам вирішити ваші проблеми.

 • Заявник: Київська дослідна станція Національного наукового центру "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук" Підтримувач: Київська дослідна станція Національного наукового центру "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук" Власник: Київська дослідна станція Національного наукового центру "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук" Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Белардіохлоа фіолетова Рік реєстрації: 2003
  детальніше відгуки: 0