Боби кінські - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Боби кінські

Однорічна культура, висота якого сягає 30 см. Кінські боби найкраще розвиваються в нежаркий час року (t 15 º C). Не бояться зниження температури, аж до -10°С. Висаджують у досить удобрені грунти з невеликим вмістом азоту.

Насіння кінських бобів можна висаджувати безпосередньо в грунт. Для отримання більш ранніх врожаїв, можна проводити осінню висадку, але до початку зими вони повинні прорости до 2,5 см. Насіння загортають не глибше, ніж на 4 см подвійними рядами на відстані 90 см. Для гарного розвитку високорослих сортів рекомендується використовувати опору.

Всі сорти кінських бобів вимагають помірного поливу. Після цвітіння верхівку погона прищипують для поліпшеного формування стручків.

Крім того, кормові боби використовуються як повноцінний білковий корм для худоби. Такі сорти вирощують на зелену масу, на зерно, або з кукурудзою на силос.

Всі представлені сорти бобів є унікальними у своєму роді. Зробити замовлення і купити насіння бобів можна на сайті з швидкою доставкою в будь-який регіон.

  • Заявник: Інститут кормів Національної академії аграрних наук; Коломийська дослідна станція Івано-Франківського інституту агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук Підтримувач: Інститут кормів Національної академії аграрних наук; Коломийська дослідна станція Івано-Франківського інституту агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук Власник: Інститут кормів Національної академії аграрних наук; Коломийська дослідна станція Івано-Франківського інституту агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: овочеві Культура: Боби кінські Рік реєстрації: 2008
    детальніше відгуки: 0