Буряк цукровий - батьківські компоненти - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Буряк цукрова - батьківські компоненти

Найважливішою сахароносною культурою в Україні є цукровий буряк. Вирощується він і як кормова культура. Цукровий буряк - рослина перехресноопиляюча, пилок переносить вітер і дрібні комахи. Для хорошого врожаю необхідні якісні батьківські компоненти цукрових буряків. Квітне культура від двадцяти днів до сорока днів. До умов проростання цукровий буряк дуже вимогливий. Йому потрібна тепла погода, достатня кількість сонячного світла і вологи.

Солодка, корисна

Славиться цукровий буряк і своїми лікувальними властивостями, так як в ньому містяться вітаміни групи В, вітаміни С і РР, мінеральні речовини: залізо, йод, магній, фосфор, мідь, кальцій. Вживання культури в їжу підвищує імунітет, поліпшує обмін речовин і травлення.

Продаж батьківських компонентів

Необхідно підвищити врожайність рослин? Тоді будуть потрібні буряк цукровий - батьківські компоненти. Замовити та придбати їх можна на цьому сайті. Тут ціни набагато нижче, ніж у традиційній торгівлі, навіть, якщо брати оптом. Так само на цьому Інтернет-ресурсі можна відразу дізнатися, хто є виробником.