Буркун білий - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Буркун білий

Багато хто напевно знають білий буркун, як лікарської засіб. Це дійсно так. Але крім усього іншого, багато сортів білого буркуну дають дуже багато зеленої маси, яка і згодовується тваринам. Борошно, силос, спеціальні кормові добавки - все це можна отримати з невибагливої на вигляд трави.

У кілограмі зеленої маси на 0,2 більше кормової одиниці, ніж в корисному люцерні, але це компенсується гіркотою, яку дає кумарин - речовина, зазвичай міститься в цій рослині.

Трава однорічний білий буркун не завжди оцінюється по заслугах через гіркоти. Потрібно діяти по-іншому: потроху додавайте білий буркун в корм, поки тварини звикнуть до гіркоти. Незабаром вони перестануть її помічати.

Ще одна порада: якщо ви купуєте насіння буркун білий саме для вирощування його, як кормової культури, вам варто знати, що рослина збирається у стадії бутонізації.

Якщо цієї інформації недостатньо, ви завжди можете дізнатися більше на нашому сайті. Там же ви знайдете форму замовлення насіння від самих різних виробників. Найширший вибір з якісного насіння - ось, що ви отримаєте після переходу на наш сайт.

  • Заявник: Луганський національний аграрний університет Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Буркун білий Рік реєстрації: 1995
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Інститут кормів Національної академії аграрних наук Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Буркун білий Рік реєстрації: 1992
    детальніше відгуки: 0