Чина лісова (гібридна) - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Чина лісова (гібридна)

Багаторічна трав'яниста рослина чина лісова (гібридна) має дуже широке застосуванням не тільки як кормова культура, але і в якості сировини для виготовлення лікарських препаратів. Крім того, рослина затребувана в технічному виробництві будівельних та оздоблювальних матеріалів за рахунок багатого вмісту казеїну. На відміну від інших бобових культур, Чину не боїться шкідників, посухи та інших несприятливих чинників.

Крім усього іншого гібридна чину є медоносною травою і активно застосовується в бджільництві. У природних умовах рослина розташовується в лісовій зоні, вважаючи за краще пологі схили і яри. Нерідко насінням чини засівають поля, щоб підготувати грунт до озимих культур і оптимізувати сівооборот. Луга, засіяні чиною прекрасно підходять для випасу сільськогосподарських тварин.

Всі сорти лісової чини відрізняються морозостійкістю і раннім дозріванням. Ці та інші обставини роблять її вирощування економічно вигідним. Перш, ніж купити насіння чини лісової, необхідно визначитися з цілями її подальшого використання і ретельно вивчити інформацію про виробника та особливості вегетації. Зробити це, а також оформити замовлення на покупку можна на нашому сайті.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Чина лісова (гібридна) Рік реєстрації: 1998
    детальніше відгуки: 0